BYLINY-ŚWIERK rostlina trvalka květiny rostliny keře Polsko dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny

dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 01
dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 02
dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 03
dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 04

Vážení klienti!

Trvalková školka „Byliny-Świerk“ existuje od roku 1995. Nachází se v Dolním Slezsku, v Krkonošsko-jesenickém podhůří. Patří k největším trvalkovým školkám jak v Polsku, tak i v Evropě. Školka se zaměřuje na produkci široké škály trvalek, okrasných trav, zahradních kapradin a bylinek v kontejnerech. Z mnoha druhů máme rostliny, které dobře znáte a které se používají po mnoho let.

Usilujeme o to, aby každá nová nabídka určená pro Vás obsahovala více druhů nevšedních trvalek, méně známých, ale stejně vzácných. Také letošní nabídka byla doplněna novými druhy nízkých a vysokých trvalek na různá stanoviště, od slunečných po zastíněná. Díky širokému sortimentu najdete u nás trvalky do každého typu zahrady, od nevelké přes velké parkové plochy až po zelené střechy.

Právě za široký sortiment a také za vypěstované nové druhy trvalek byla naše školka dvakrát oceněna zlatou medailí Poznaňského mezinárodního veletrhu. Díky nepřetržité produkci máte k dispozici asi tři milióny trvalek v kontejnerech o různých velikostech.

Na produkci rostlin neustále dohlíží Vojvodský inspektorát ochrany rostlin a kultur ve Wroclawi, což navíc umožňuje export trvalek mimo území EU.

Technické údaje:
Většina trvalek se produkuje ve standardních kontejnerech P9. Novinkou jsou atraktivní druhy pěstované v kulatých a čtvercových kontejnerech P11 a C2. Do produkce postupně zavádíme určité druhy trvalek ve větších, kulatých kontejnerech C3, C4 a C5.

Kontejnery jsou baleny do vratných nebo při dodávce vyměnitelných plastových přepravek. Za ponechané (nevyměněné) plastové přepravky se vybírá kauce. Výše kauce bude závislá na ceně dodávky.

Čím dál oblíbenější jsou trvalky zabalené do nevratných, estetických dřevěných přepravek o standardních rozměrech. Cena dřevěných přepravek je nízká a bude připočítána k jednotkové ceně trvalek. Na prodejních místech rostlin a v zahradních centrech jsou dřevěné přepravky dobrým řešením. Není problém se zabalením rostlin, které si klient zakoupil.

Způsob balení kontejnerů do přepravek: Kontejnery P9 po 24 ks, P11 po 15 ks, P14 po 12 ks, C2 po 8 ks, C3 po 8 ks, C4 po 6 ks, C5 po 5 ks.

Na každý hromadný obal (přepravku) nalepujeme štítek s barevnou fotografií rostliny a jejím názvem nebo, pokud jsou rostliny určeny k vysazení, popisný štítek. Na individuální přání odběratele můžeme všechny objednané rostliny opatřit výše uvedenými barevnými štítky, za což se hradí poplatek.

Zapichovací štítky používané pro označování trvalek z naší školky jsou vysoké kvality a obsahují kromě barevné fotografie základní informace o dané trvalce. Popis je složen z piktogramů s vysvětlivkami v několika jazycích: polském, anglickém, německém, českém a ruském. Navíc jsou opatřeny čárovými kódy EAN13. Označení cenových skupin jsou čitelná (dosavadní označení barevným, kulatým bodem je nahrazováno abecedním).

Za účelem urychlení dodávek zasílejte objednávky na objednávkovém formuláři, který je dostupný na našich webových stránkách: www.byliny-swierk.pl

Rostliny budou připravovány podle pořadí objednávek. Doporučujeme odběr objednávek na vlastní náklady, což navíc při hotovostní platbě odměňujeme vysokou slevou. Rostliny je možné dodat na uvedenou adresu naší dopravou. Podmínkou dodávky je maximální využití ložného prostoru auta jedním nebo více objednateli, kteří se nacházejí v blízkosti trasy našich dodávek. Cena takové dodávky je minimální a omezuje se na spoluúčast v nákladech na palivo. Doplňkovou možností dodání rostlin je paletová doprava. Tato služba je placená a poskytují ji externí logistické firmy.

Zveme Vás ke spolupráci
Małgorzata a Adam Świerk

 ozdobné trvalky


dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 01 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 02 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 03 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 04 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 05 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 06 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 07 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 08 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 09 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 10 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 11 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 12 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 13 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 14 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 15 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 16 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 17 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 18 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 19 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 20

 okrasné travní rostliny


dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 21 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 22 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 23 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 24 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 25 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 26 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 27 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 28 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 29 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 30 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 31 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 32 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 33 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 34 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 35

 dekorativní rostliny byliny kapradiny


dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 36 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 37 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 38 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 39 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 40 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 41 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 42 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 43 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 44 dekorativní rostliny trvalky travní byliny kapradiny 45

Realizacja: aktru.pl autor portalu polagro.ru
Top.Mail.Ru
Top.Mail.Ru